Огласна табла
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23
 • Atanas:
 • DX-er јас сум во нив?
 • 03 Март 2014, 15:37:06
 • DX-er:
 • Пак како и лани, прехлани и сите изминати години. На прочка бараат прошка членови кои воглавно не грешат и не кршат правила, но придонесуваат за форумот, а оние кои ни се најголем проблем очигледно немаат совест да се свестат и побараат прошка.
 • 03 Март 2014, 02:09:57
 • batka:
 • простено од нас и од Господ  Зеленко Зеленко
 • 02 Март 2014, 17:44:21
 • Z31GH:
 • Простете ни Админи и Модератори доколку ги прекршивме правилата на форумот Смешко
 • 02 Март 2014, 12:21:27
 • KiloVolt:
 • Ќе пишам во случајни муабети
 • 28 Февруари 2014, 18:55:19
 • ShAdOw:
 • Отвори си нова тема за ова барање, не пишувај на огласната табла.
 • 28 Февруари 2014, 11:42:17
 • KiloVolt:
 • И ако може некоја идеја за име да ми дадете...
 • 27 Февруари 2014, 20:06:51
 • KiloVolt:
 • Ќе правиме списание по информатика, а моето ќе биде на тема: Никола Тесла
 • 27 Февруари 2014, 20:06:26
 • KiloVolt:
 • Дали можи некој од админиве да ми пушти слика со логото на форумов на А4 формат, ориентацијата не е важна
 • 27 Февруари 2014, 20:05:19
 • daniel spasovski:
 • Хахаха Cheesy Oбавезно Cheesy
 • 08 Февруари 2014, 19:52:02
 • batka:
 • Македонска пошта еднаш гореше,сега можеби ке експлодира..Се шалам,со среќа!
 • 08 Февруари 2014, 17:53:51
 • daniel spasovski:
 • Нека ми е со среќа Смешко Влегов на работа во Mакедонски Пошти Смешко
 • 07 Февруари 2014, 23:31:46
 • Devil:
 • До тебе е најверојатно
 • 02 Февруари 2014, 21:05:40
 • KiloVolt:
 • Што се случува? Фајлови во атачмент не можам да симнувам, до серверот е или до мене?
 • 02 Февруари 2014, 20:02:02
 • bicikle:
 • аууу јас многу современ сум бил во случајов  Зеленко
 • 31 Јануари 2014, 03:44:38
 • Devil:
 • падната е веќе неколку години (2-3)
 • 30 Јануари 2014, 09:50:12
 • bicikle:
 • страницата на која имаше неколку шеми од форимов pic.mk како да не е во функција а?
 • 30 Јануари 2014, 04:13:16
 • batka:
 • Доко,среќан ти роѓендан.Убедљиво најстарији и најперспективнији члан,надам се.Пуно здравља теби,мир твојој породици.
 • 19 Јануари 2014, 21:44:09
 • batka:
 • Се фрлам по крстот...
 • 19 Јануари 2014, 20:31:44
 • DX-er:
 • se vozam so zicara od vrv na vodno
 • 19 Јануари 2014, 15:56:06
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23