Страници: [1] 2 3 ... 6   Оди долу
 
Наслов Автор Одговори Прегледи Последна порака
0 Члена и 1 Гостин го гледаат овој форум.
Општи дискусии поврзани со Wi-Fi at.koce 14 1048 Последна порака 29 Јули 2013, 00:38:32
од at.koce
Случајно гасење на компјутер ? « 1 2 » didy 21 496 Последна порака 19 Август 2017, 11:15:58
од didy
Потребен ми е пинаут за 25 пински кабел bicikle 2 395 Последна порака 15 Јуни 2016, 09:48:00
од bicikle
Ми треба инфо за батерија од лаптоп bicikle 11 652 Последна порака 28 Март 2016, 18:24:12
од batka
Барам програма за на копјутер за нормализирање на песни gocebabe 7 378 Последна порака 12 Март 2016, 09:41:06
од gocebabe
Колку години "памтат" мемориите ? DX-er 13 1023 Последна порака 06 Март 2016, 22:22:46
од MilerovEfekt
Дали ќе работи Лаптоп НОТЕБООК на 12 V ? Jovicar 1 581 Последна порака 24 Август 2015, 20:02:22
од MilerovEfekt
.SYS за аудио драјвер за звучна ALS 4000 Otpor 3 379 Последна порака 12 Април 2015, 20:37:24
од Otpor
Windows 8.1 активација didy 2 303 Последна порака 29 Март 2015, 21:21:44
од batka
Проблем со стартовање на десктоп компјутер « 1 2 » Lux 18 911 Последна порака 11 Март 2015, 17:38:26
од Lux
Совет околу купување на печатач HP LaserJet 2420 « 1 2 3 » MARK123 37 1726 Последна порака 21 Август 2014, 21:12:05
од batka
Проблем околу старт на Windows 7 najdo 5 479 Последна порака 26 Јуни 2014, 20:24:14
од najdo
Совет во врска со графичка карта GeForce 8800GTS ZekoZekic 2 392 Последна порака 18 Мај 2014, 20:52:17
од ZekoZekic
Мислење за таблет NextBook mh712hc Jovicar 7 596 Последна порака 03 Мај 2014, 16:53:48
од Z31GH
EPSON C46 - нема боја Lux 7 824 Последна порака 26 Октомври 2013, 15:35:07
од batka
Потребно ми е IC IT8500! gerce 0 300 Последна порака 15 Октомври 2013, 21:54:02
од gerce
Колку ампери може да издржат жиците од ATX напојување Lux 2 482 Последна порака 15 Октомври 2013, 05:33:51
од Lux
Направи сам VGA to TV конвертор « 1 2 » IckoPink 25 3492 Последна порака 14 Септември 2013, 16:57:44
од batka
Ми треба помош, како да испринтам .pdf фајл во "mirror"? at.koce 10 857 Последна порака 06 Август 2013, 15:50:08
од at.koce
Колку троши едно куќиште од компјутер? Jovicar 13 1643 Последна порака 29 Јуни 2013, 19:53:47
од bicikle
Страници: [1] 2 3 ... 6   Оди горе
 
Тема во која сте одговарале
Нормална тема
Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)
Заклучена тема
Леплива тема
Гласање
: