Страници: [1] 2 3 ... 12   Оди долу
 
Наслов Автор Одговори Прегледи Последна порака
0 Члена и 1 Гостин го гледаат овој форум.
Општи прашања околу TV приемници « 1 2 » Malecko 25 3848 Последна порака 03 Јуни 2017, 02:17:37
од nsu
TV - Model To Chassis GigaWatt 2 1729 Последна порака 24 Февруари 2014, 02:50:57
од GigaWatt
Регенератор за CRT екрани « 1 2 3 4 » GigaWatt 56 5338 Последна порака 11 Септември 2013, 05:09:53
од GigaWatt
ТВ Schneider LCD32C1, потребен е dump frost5551 1 134 Последна порака 19 Јуни 2017, 15:35:43
од GigaWatt
Помош околу напојување на телевизор LG 19LG3050 « 1 2 3 » MarkoMK 40 620 Последна порака 14 Јуни 2017, 08:28:55
од nsu
Помош за телевизор Panasonic Lcd Tv модел TX-40C320E Teslakr 5 209 Последна порака 02 Јуни 2017, 20:57:24
од Toma
LED ТВ Schneider SCH-3281 frost5551 3 175 Последна порака 24 Мај 2017, 16:22:14
од GigaWatt
Проблем со LED телевизор Samsung LE40M91BX/XEC « 1 2 3 » Danielco 35 2980 Последна порака 12 Мај 2017, 10:47:20
од Danielco
Проблем со LCD монитор Samsung 943NW « 1 2 » Gavro 20 718 Последна порака 01 Април 2017, 04:46:08
од nsu
Проблем со ТВ Beko NR 21B7TG2-TXS (шасија 12.5) « 1 2 » abece 19 435 Последна порака 27 Март 2017, 15:04:56
од Toma
Проблем ТВ ONYX 21PFUS55, шасија CJ30 DSIA7.820.174 « 1 2 » abece 18 513 Последна порака 05 Март 2017, 15:00:22
од dimce
Проблем со ТВ Fuego FE-21US6, шасија CY-PH2529TOP-EW « 1 2 » Cevi 17 1040 Последна порака 21 Јануари 2017, 22:25:59
од nsu
Проблем ТВ Филипс Шасија 20GX8550/58R cokeu2 6 284 Последна порака 14 Јануари 2017, 18:40:00
од Toma
Проблем со CRT TV Samsung CW-29M064N, шасија KS7A AA41-00826H dimce 2 257 Последна порака 21 Декември 2016, 18:34:30
од dimce
Проблем со ТВ Samsung CB-512 ZSE « 1 2 » MarkoMK 21 1074 Последна порака 08 Декември 2016, 13:16:10
од Toma
ТВ JVC AV21BT7EPS (шасија 11AK19Y11) - Има глас, нема слика abece 14 881 Последна порака 28 Октомври 2016, 20:06:36
од Toma
ТВ Fuego FE-21PF1 - не уклучува, свети црвена standby дидоа tesla017 6 480 Последна порака 17 Септември 2016, 15:13:02
од Toma
Adler televizor LED WL24SQS18 zorankoki 5 502 Последна порака 05 Јули 2016, 02:08:16
од GigaWatt
Проблем со ТВ - Sony KDL-37S5500 dr-mr 5 438 Последна порака 02 Јули 2016, 12:32:13
од TeslaBt
Проблем со Samsung ТВ, модел CW29Z418P, шасија S63A tubemkd 0 191 Последна порака 23 Јуни 2016, 03:16:01
од tubemkd
Страници: [1] 2 3 ... 12   Оди горе
 
Тема во која сте одговарале
Нормална тема
Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)
Заклучена тема
Леплива тема
Гласање
: