Страници: [1] 2 3 ... 12   Оди долу
 
Наслов Автор Одговори Прегледи Последна порака
0 Члена и 1 Гостин го гледаат овој форум.
Регенератор за CRT екрани « 1 2 3 4 » GigaWatt 56 5387 Последна порака 11 Септември 2013, 05:09:53
од GigaWatt
TV - Model To Chassis GigaWatt 2 1749 Последна порака 24 Февруари 2014, 02:50:57
од GigaWatt
Општи прашања околу TV приемници « 1 2 » Malecko 25 3919 Последна порака 03 Јуни 2017, 02:17:37
од nsu
Проблем со ТВ Vestel, шасија 11AK19E-3 « 1 2 3 4 » .DVL 48 2465 Последна порака 05 Февруари 2013, 18:25:49
од .DVL
Проблем со ТВ Funai, TV-2003 - нема сина боја « 1 2 » aanev 17 929 Последна порака 07 Август 2014, 16:09:13
од batka
ТВ JVC AV21BT7EPS (шасија 11AK19Y11) - Има глас, нема слика abece 14 893 Последна порака 28 Октомври 2016, 20:06:36
од Toma
Проблем ТВ ONYX 21PFUS55, шасија CJ30 DSIA7.820.174 « 1 2 » abece 18 530 Последна порака 05 Март 2017, 15:00:22
од dimce
Проблем со ТВ Beko NR 21B7TG2-TXS (шасија 12.5) « 1 2 » abece 19 470 Последна порака 27 Март 2017, 15:04:56
од Toma
TV Vivax 32LE60 шасија TP.SIS231.PT85 « 1 2 » abece 23 421 Последна порака 14 Август 2017, 00:12:50
од GigaWatt
Проблем со samsung ck-21h1t ackata 7 446 Последна порака 11 Октомври 2010, 22:39:19
од Malecko
Помош за сервис на телевизор SAMSUNG-CK5061AT « 1 2 » Acki2009 22 2239 Последна порака 25 Април 2012, 00:22:10
од GigaWatt
Проблем со ТВ Daewoo CTV-2022 « 1 2 » Acki2009 17 1148 Последна порака 11 Јули 2012, 20:13:14
од Toma
Ми треба помош за TV Elekta Acki2009 6 673 Последна порака 01 Март 2013, 17:48:54
од GigaWatt
Помош околу сервисирање на ТВ GoldStar, модел CBT-9328, шасија PC08X8 « 1 2 3 » Acki2009 32 1543 Последна порака 24 Јуни 2015, 20:52:02
од GigaWatt
Проблем со телевизор Fuego, шасија KLX-2129TOP Acki2009 0 480 Последна порака 07 Јуни 2015, 10:40:09
од Acki2009
Како да отстранам гребнатинка на лцд монитор? alex 13 657 Последна порака 22 Јануари 2011, 18:40:40
од *JOVE*
Проблем со монитор Samsung 932BF « 1 2 » alokin 18 1446 Последна порака 15 Јануари 2013, 02:18:53
од GigaWatt
Шема за ТВ марка Paolo Italia PI29N1, шасија ST9 VER2.0 « 1 2 » alokin 29 1221 Последна порака 07 Мај 2014, 13:14:56
од nsu
TV FUEGO FE-29PF1 service menu angovt 3 1087 Последна порака 26 Јануари 2013, 20:26:46
од Toma
Ми треба помош со телевизор Neo anonimmk 7 798 Последна порака 06 Декември 2012, 16:20:35
од ddd
Страници: [1] 2 3 ... 12   Оди горе
 
Тема во која сте одговарале
Нормална тема
Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)
Заклучена тема
Леплива тема
Гласање
: