Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Оди долу
 
Наслов Автор Одговори Прегледи Последна порака
0 Члена и 1 Гостин го гледаат овој форум.
Помош околу сервисирање на ТВ GoldStar, модел CBT-9328, шасија PC08X8 « 1 2 3 » Acki2009 32 1537 Последна порака 24 Јуни 2015, 20:52:02
од GigaWatt
Проблем со телевизор Fuego, шасија KLX-2129TOP Acki2009 0 476 Последна порака 07 Јуни 2015, 10:40:09
од Acki2009
Проблем со телевизор NEO TV-2151TXF, шасија 21CK-3 « 1 2 3 » gerce 39 2514 Последна порака 02 Јуни 2015, 09:53:37
од GigaWatt
Проблем со ТВ Shockwave, модел T55, шасија CJ30 BOBO 9 1515 Последна порака 13 Мај 2015, 22:33:37
од BOBO
Дигитална телевизија « 1 2 ... 6 7 » didy 90 3268 Последна порака 19 Април 2015, 21:22:27
од LordZi
Проблем со ТВ Vestel 3731T - сам се гаси IGOR_MK. 8 582 Последна порака 24 Март 2015, 13:06:59
од batka
LCD Samsung LE37A330J1 - нема слика, тон има gonik 6 598 Последна порака 25 Февруари 2015, 12:21:26
од gonik
Проблем со LG 32LG2000 VLATKO* 5 587 Последна порака 18 Февруари 2015, 14:31:16
од VLATKO*
TV ELITE 21EF69 - дали вреди да се поправа? LordZi 8 485 Последна порака 15 Февруари 2015, 16:40:07
од Otpor
Dump од Samsung шасија S15A GigaWatt 0 283 Последна порака 30 Јануари 2015, 02:08:56
од GigaWatt
Quadro CTV72F37TXT (шасија 11AK49S-1) - не се пушта optika48 9 768 Последна порака 16 Ноември 2014, 08:39:35
од optika48
PHILIPS 32 pfl 5606/58 Otpor 0 289 Последна порака 02 Ноември 2014, 23:24:35
од Otpor
Проблем со Samsung Hitron Black CK-21S1TB (Шасија S15A) tesla017 5 765 Последна порака 22 Септември 2014, 16:19:59
од Toma
Проблем со тв Fuego шасија CY-PH2529 TOP-EW BOBO 12 845 Последна порака 15 Септември 2014, 09:10:43
од Toma
Проблем со ТВ Fuego Модел FE-21US6 шасија CY-PH2529TOP-EW optika48 10 1327 Последна порака 14 Септември 2014, 20:35:47
од Toma
Проблем со телевизор Gorenje, шасија 11AK37-11 frost5551 6 723 Последна порака 14 Септември 2014, 00:00:31
од frost5551
Проблем со ТВ Samsung CX-7226W IGOR_MK. 11 737 Последна порака 10 Септември 2014, 19:22:12
од IGOR_MK.
Проблем со ТВ Samsung LE32B550, шасија N68A « 1 2 » vtrdj 18 883 Последна порака 06 Септември 2014, 22:41:22
од LordZi
Проблем со телевизор Panasonic TX-29PM1P (шасија CP-521F) « 1 2 3 » tesla017 33 1640 Последна порака 02 Септември 2014, 15:36:40
од tesla017
Проблем со ТВ Samsung CW-29Z504N (шасија KS7C) - Решено ShAdOw 7 946 Последна порака 29 Август 2014, 19:43:50
од ShAdOw
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Оди горе
 
Тема во која сте одговарале
Нормална тема
Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)
Заклучена тема
Леплива тема
Гласање
: