Страници: [1] 2 3 ... 8   Оди долу
 
Наслов Автор Одговори Прегледи Последна порака
0 Члена и 1 Гостин го гледаат овој форум.
Car Audio Tools GigaWatt 0 674 Последна порака 06 Јуни 2013, 23:21:40
од GigaWatt
Потребна ми е шема за радио приемник Savica со грамофон dimce 9 413 Последна порака 12 Мај 2017, 02:52:02
од nsu
Помош околу зуење на сите звучници кај Quadro HT-500 Surround System « 1 2 3 4 » Cevi 53 1734 Последна порака 09 Април 2017, 20:04:58
од nsu
Помош за сервис на активен woofer Quadro HT-500 - излез. тр. 2SA1943 и 2SC5200 « 1 2 » borce 18 2305 Последна порака 02 Јули 2016, 16:53:41
од batka
Зуење на автопојачало.. Помош « 1 2 » Kiko9595 17 1067 Последна порака 03 Јануари 2016, 16:19:56
од Kiko9595
Vivax HT-210 (5.1 Speaker System) - помош за поправка xaker 8 540 Последна порака 28 Декември 2015, 22:44:50
од Toma
Проблем со засилувач Sansui AU-G50X silence22 4 409 Последна порака 30 Ноември 2015, 01:54:22
од silence22
Пролем со авто-радио Kenwood KDC-3247AY Teslakr 10 985 Последна порака 19 Август 2015, 21:51:11
од Teslakr
Помош со шум на авторадио со засилувач Kiko9595 3 314 Последна порака 07 Август 2015, 09:27:15
од Kiko9595
Проблем со Aux влез на авто-радио Pioneer DEH-1500R Kiko9595 8 816 Последна порака 24 Јули 2015, 12:59:43
од GigaWatt
Како да вградам влез на авто-радио Sony CDX-L350 « 1 2 3 » dare532 40 3348 Последна порака 19 Јули 2015, 15:47:20
од GigaWatt
Мал проблем со засилувач Kenwood KRF-V5020 Danielco 7 689 Последна порака 12 Јули 2015, 12:54:46
од LordZi
Проблем со засилувач Technics SU-V7X « 1 2 » MARK123 19 1291 Последна порака 23 Април 2015, 01:14:40
од Otpor
Поправка на Blaupunkt TravelPilot E1 BOBO 5 487 Последна порака 20 Април 2015, 23:43:44
од BOBO
Beats monster - слушалки BOBAN 12 902 Последна порака 15 Март 2015, 14:53:29
од BOBAN
Проблем со засилувач Grundig SV 2000 frost5551 11 983 Последна порака 12 Февруари 2015, 15:30:45
од batka
Проблем со засилувач Blaupunkt BQA 120 paun 6 854 Последна порака 04 Февруари 2015, 12:37:44
од paun
Проблем со радио цд за во кола Alpine CDA-9833R donis92 8 585 Последна порака 20 Јануари 2015, 22:23:33
од BorceBT
Помош за преправка на засилувач Akai AM-U55 « 1 2 » The Doctor 18 1183 Последна порака 15 Јануари 2015, 03:09:04
од GigaWatt
Сервис мануали и кодови за авто радија batka 0 284 Последна порака 09 Јануари 2015, 23:43:35
од batka
Страници: [1] 2 3 ... 8   Оди горе
 
Тема во која сте одговарале
Нормална тема
Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)
Заклучена тема
Леплива тема
Гласање
: