Страници: [1] 2 3 ... 22   Оди долу
 
Наслов Автор Одговори Прегледи Последна порака
0 Члена и 1 Гостин го гледаат овој форум.
Купувaм мaтичнa lga1155 triology 0 55 Последна порака 19 Јуни 2017, 12:24:54
од triology
Потребни ми се наменски греачи 500W 220V Devil 4 170 Последна порака 09 Јуни 2017, 09:26:20
од Devil
Kупувам трафо 24V (24v, 2x12v, 2x24v) 250-300W taurus 0 63 Последна порака 24 Мај 2017, 14:58:31
од taurus
Купувам вариак/ауто-трансформатор 0-220 3A или 5A triology 5 394 Последна порака 23 Мај 2017, 15:01:28
од Hahahaha
Купувам трансформатор 18 волти 10 Вати drinkh2so4 0 55 Последна порака 17 Мај 2017, 08:44:41
од drinkh2so4
Купувам екран за ТВ Telefunken T32TX189 DLBP batka 3 92 Последна порака 16 Мај 2017, 17:01:59
од Toma
Купувам конензатори Otpor 0 92 Последна порака 23 Април 2017, 21:41:44
од Otpor
Барам трансформатори 30V/2A LordZi 2 203 Последна порака 15 Април 2017, 08:53:14
од LordZi
Купувам кондензатор 470 pf 8kv drinkh2so4 0 128 Последна порака 10 Април 2017, 10:37:27
од drinkh2so4
Купувам флет кабел - конектор IGOR_MK. 1 217 Последна порака 13 Март 2017, 23:52:35
од IGOR_MK.
Купувам делови за дребонг Engineer 0 118 Последна порака 03 Февруари 2017, 19:17:22
од Engineer
купувам алумниум vladosh 0 118 Последна порака 18 Јануари 2017, 20:23:16
од vladosh
Купувам калеми за свртници batka 0 107 Последна порака 06 Јануари 2017, 23:40:42
од batka
купувам стара електроника « 1 2 » miteiliev4 22 763 Последна порака 27 Декември 2016, 23:27:37
од stiffy
Купувам микроконтролер PIC16F628A najdo 0 88 Последна порака 21 Декември 2016, 14:37:17
од najdo
Купувам трансформатор 24V(2x12V) 60-90W Zilata 0 122 Последна порака 03 Ноември 2016, 02:08:29
од Zilata
Купувам било какво појачалце до 50 вати . Pance24 1 241 Последна порака 25 Октомври 2016, 15:45:17
од LordZi
Купувам ICL7106 (SMD) jo71 1 226 Последна порака 17 Октомври 2016, 01:40:33
од Hahahaha
Купувам штампач - инкџект bicikle 2 234 Последна порака 13 Октомври 2016, 19:19:02
од bicikle
Купувам далечински управувач за CRT ТВ Philips 32PW9615/12 (Chassis MG3.1E) GigaWatt 4 300 Последна порака 12 Август 2016, 03:22:02
од GigaWatt
Страници: [1] 2 3 ... 22   Оди горе
 
Тема во која сте одговарале
Нормална тема
Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)
Заклучена тема
Леплива тема
Гласање
: