Страници: [1] 2 3   Оди долу
 
Наслов Автор Одговори Прегледи Последна порака
0 Члена и 1 Гостин го гледаат овој форум.
Делови и уреди кои сакам да ги подарам или трампам « 1 2 ... 8 9 » GigaWatt 120 9092 Последна порака 08 Април 2014, 22:07:12
од daniel spasovski
Донација на делови од страна на администрацијата за изработка на проекти GigaWatt 1 1360 Последна порака 12 Март 2012, 16:41:33
од DX-er
Изработувам печатени плочки (ППК) « 1 2 3 » LordZi 44 5731 Последна порака 22 Февруари 2017, 15:20:08
од LordZi
Купувам екран со скршено стакло за Samsung NOTE 5 TONI 0 44 Последна порака 02 Февруари 2017, 14:32:13
од TONI
Изработувам печатени плочки (ППК) - by Hahahaha Hahahaha 7 1527 Последна порака 16 Јануари 2017, 00:09:22
од Hahahaha
Потребно ми е да ми се исече ППК MartinSk 0 106 Последна порака 27 Декември 2016, 22:07:59
од MartinSk
Изработна на печатени плочки ППК TONI 4 749 Последна порака 01 Ноември 2016, 20:46:30
од TONI
Понуда за работа fairyhot 0 115 Последна порака 01 Ноември 2016, 14:46:22
од fairyhot
Изработувам вградени системи за далечински мониторинг и контрола преку GPRS EmbeddedMK 3 242 Последна порака 25 Октомври 2016, 19:05:25
од MilerovEfekt
Потребен ми е програматор за Atmel MartinSk 2 205 Последна порака 15 Октомври 2016, 09:32:41
од MilerovEfekt
Изработка на печатени плочки (ППК) - by Stiffy PCB stiffy 11 7244 Последна порака 14 Август 2016, 14:04:29
од stiffy
Двослојни плочки Napsterce 0 174 Последна порака 18 Јуни 2016, 21:17:52
од Napsterce
Работник за составување на електроника Devil 0 173 Последна порака 02 Јуни 2016, 15:44:50
од Devil
Се бара искусен лемач AleksandarLazovski 4 499 Последна порака 07 Октомври 2015, 23:43:27
од batka
Понуда торус Hahahaha 0 251 Последна порака 05 Јуни 2015, 21:15:47
од Hahahaha
Помош околу Индукционен Греач najdo 4 495 Последна порака 10 Декември 2014, 20:43:25
од najdo
Гитарски Лупер со микроконтролер goguf 3 427 Последна порака 26 Август 2014, 08:45:23
од goguf
LightCraft Studio LordZi 3 614 Последна порака 10 Мај 2014, 20:42:45
од Hahahaha
Програмери/Freelancers mile.08914 0 309 Последна порака 06 Мај 2014, 11:53:21
од mile.08914
Потребни ми се потенциометри од 50k Оми goran_elektro 7 562 Последна порака 27 Април 2014, 22:21:06
од Hahahaha
Страници: [1] 2 3   Оди горе
 
Тема во која сте одговарале
Нормална тема
Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)
Заклучена тема
Леплива тема
Гласање
: