Author Topic: Среќни Новогодишни и Божиќни празници  (Read 6285 times)

Offline JOCO

 • Нов член
 • *
 • Posts: 44
Одг: Среќни Новогодишни и Божиќни празници
« Reply #30 on: 01.01.2015, Thursday, 15:19:59 »
Среќна нова 2015 година на сите членови на форумов.Многу здравје,љубов среќа и напредок во животот и во полето на електрониката.P.S Годинава ќе гледам да бидам поактивен на форумов.позз  ;)

Offline KiloVolt

 • Експерт
 • ****
 • Posts: 719
 • Gender: Male
 • Високонапонски Фанатик
Одг: Среќни Новогодишни и Божиќни празници
« Reply #31 on: 01.01.2015, Thursday, 21:52:53 »
Остана и јас да ви ја честитам новата година, нека ви е среќна и ви посакувам успех во сите области, посебно во електрониката... ;D
Temporary things have a nasty habit of becoming permanent.

High voltage experimenting is like the mafia, once you're in, you ain't getting out!

Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Offline Z31GH

 • Експерт
 • ****
 • Posts: 709
 • Gender: Male
Одг: Среќни Новогодишни и Божиќни празници
« Reply #32 on: 01.01.2015, Thursday, 22:38:53 »
ви посакувам Среќна нова година и божикни празници
Hams do it! With Frequency

Offline Atanas

 • Експерт
 • ****
 • Posts: 574
 • Gender: Male
Среќна Нова Година и Божиќни празници ..хохо

Offline Toma

 • Глобален Модератор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 1177
 • Gender: Male
 • Дали доблеста ви е приоритет...
Среќни Новогодишни и Божиќни празници
Да сте живи и здрави а останатото само ќе си дојде.
Среќна и бериќетна нова 2015 година.
Ако си ја сакате Македонија пишувајте со македонски правопис !
           Дијалектот негувајте го дома, никој не ви пречи ! ;D
Наместо со - Quote - одговарај со - REPLY -

Offline Zan

 • Експерт
 • ****
 • Posts: 789
Ви посакувам среќна и весела нова година, исполнета со нови проекти, и леткумот секогаш да ви работи :)
Жан