Author Topic: "Бисери" од членовите на форумот  (Read 2223 times)

Offline Z31GH

 • Експерт
 • ****
 • Posts: 709
 • Gender: Male
Одг: "Бисери" од членовите на форумот
« Reply #15 on: 02.05.2015, Saturday, 10:02:12 »
Да се фокусираме на бисерите како што кажува темата. Еве ќе потсетам на нешто што сум пукнал од смеа.

http://elektronika-mk.net/index.php?topic=10487.msg89724#msg89724

хахаха и ова...

Со ова што е пишувано во последниве постови ме терате да направам страна и да пишувам на ваква тема,ама ќе ме стават во поправен дом.

П.С. Мислам дека и од таму ќе те исфрлат
Hams do it! With Frequency

Offline nsu

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 1308
Одг: "Бисери" од членовите на форумот
« Reply #16 on: 02.05.2015, Saturday, 11:07:09 »
Ај како не сум ја видел јас темава скоро сите од Атанас ги имам прочитано  :) ;D
Кога си на дното во животот ќе дознаеш колку малку пријатели имаш

Offline Z31GH

 • Експерт
 • ****
 • Posts: 709
 • Gender: Male
Одг: "Бисери" од членовите на форумот
« Reply #17 on: 02.05.2015, Saturday, 14:45:40 »
Hams do it! With Frequency