Страници: [1]   Оди долу
  Отштампај  
Автор Тема: Купувам вариак/ауто-трансформатор 0-220 3A или 5A  (Прочитана 418 пати)
0 Члена и 1 Гостин ја гледаат оваа тема.
triology
Стручњак
***
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 164


« пратена : 05 Декември 2015, 12:28:35 »

Купувам вариак/ауто-трансформатор 0-220 3A или 5A понуди тука или по пп.
Сочувана
triology
Стручњак
***
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 164


« Одговор #1 пратена : 13 Мај 2017, 10:57:26 »

bump
Сочувана
triology
Стручњак
***
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 164


« Одговор #2 пратена : 19 Мај 2017, 16:14:18 »

некој?
Сочувана
batka
Модератор
Топ Експерт
*****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 9527


оптимист до крај!


« Одговор #3 пратена : 19 Мај 2017, 18:22:13 »

Па веројатно *никој*. Не е батка Форумот само за купи- продај, па не се чудите ако никој не одговори. такви се форумџиите. Без лутење.
Сочувана

Понекогаш неуспехот е голем напредок,особено ако сте ја уочиле причината за вашиот неуспех.Успех е ако направената грешка никогаш повеке не ја повторите,..Немој да помислуваш никогаш дека се знаеш- секогаш ке се најде некој да те подучи.За жал,во Македонија има премногу приврзаници на Марфи.
elektro
Нов член
*
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 17


« Одговор #4 пратена : 20 Мај 2017, 20:37:30 »

Ако сакаш нов пиши во пп
« Последна промена: 20 Мај 2017, 20:41:26 од elektro » Сочувана
Hahahaha
Експерт
****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 671


« Одговор #5 пратена : 23 Мај 2017, 15:01:28 »

Код:
http://www.reklama5.mk/AdDetails?ad=2220716
Сочувана
Страници: [1]   Оди горе
  Отштампај  
 
Префрли се на: