Author Topic: Проблеми со ресетирање на лозинка  (Read 1114 times)

Offline Crypter

 • Нов член
 • *
 • Posts: 6
Проблеми со ресетирање на лозинка
« on: 08.06.2016, Wednesday, 13:11:05 »
Веројатно мејлинг системот не ви работи, неможев да си испратам мејл за ресетирање на лозинката. Решете го ова за да не се креираат дупли и тродупли акаунт за без врска.

И мило ми е што ве најдов повторно, сега влегувам во водите на радиоаматерството :D

Offline freezx92

 • Нов член
 • *
 • Posts: 1
Одг: Проблеми со ресетирање на лозинка
« Reply #1 on: 07.07.2017, Friday, 12:52:47 »
Проблемот е сеуште тука, се обидував долго време да го ресетирам пасвордот, ми немаше стигнато пораката за потврда на account долго време, па го имав заборавено. На крај морав нов account да направам.

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Одг: Проблеми со ресетирање на лозинка
« Reply #2 on: 07.07.2017, Friday, 22:04:47 »
Во ред е, ништо не е загубено. Пиши го твојот стар акаунт па да го ресетирам пасвордот.
Од кога ке се најавиш со стариот акаунт, овој ке го избришеме.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.