Страници: [1]   Оди долу
  Отштампај  
Автор Тема: Интересни / корисни сајтови (надвор од електрониката)  (Прочитана 209 пати)
0 Члена и 1 Гостин ја гледаат оваа тема.
DX-er
Администратор
Топ Експерт
*****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Пол: Електроничар
Порака: 8865WWW
« пратена : 09 Јануари 2017, 16:18:26 »

Овде може да ги објавувате линковите од сајтовите кои ке ви привлечат внимание.

Да почнам со еден сајт кој е корисен за сите вие што сте во работен однос. Запознајте се со вашите права на работното место.

Код:
http://rabotnickiprava.mk/
Сочувана

Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.
nsu
Топ Експерт
*****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 1227


« Одговор #1 пратена : 11 Јануари 2017, 16:35:01 »

Nice  Зеленко
Сочувана

Кога си на дното во животот ќе дознаеш колку малку пријатели имаш
Страници: [1]   Оди горе
  Отштампај  
 
Префрли се на: