Страници: [1]   Оди долу
  Отштампај  
Автор Тема: Проверете каде и колку е загаден воддухот  (Прочитана 164 пати)
0 Члена и 1 Гостин ја гледаат оваа тема.
DX-er
Администратор
Топ Експерт
*****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Пол: Електроничар
Порака: 8842WWW
« пратена : 26 Јануари 2017, 15:17:37 »

Код:
https://www.numbeo.com/pollution/region_rankings.jsp?title=2016-mid&region=150
Сочувана

кликни тука за инфо околу форумот.
nsu
Топ Експерт
*****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 1197


« Одговор #1 пратена : 26 Јануари 2017, 15:24:57 »

Корисно нешто само и што фајде веќе кој сака нека носи маски а кој не му се свиѓа барем дај боже да е за викенд слободен па Водно еднаш неделно мада го изгнасија и Водно веќе со коли лом е горе.
Сочувана

Talk Hard Steal The Air
Hahahaha
Експерт
****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 667


« Одговор #2 пратена : 26 Јануари 2017, 15:30:38 »

јас сепак мислам дека најзагадено е во Струмица и Куманово Зеленко
Сочувана
nsu
Топ Експерт
*****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 1197


« Одговор #3 пратена : 26 Јануари 2017, 15:53:19 »

Е незнам за Струмица не сум бил десет години  Ладен
Сочувана

Talk Hard Steal The Air
Страници: [1]   Оди горе
  Отштампај  
 
Префрли се на: