Страници: [1]   Оди долу
  Отштампај  
Автор Тема: Купувам лемна станица ISKRA THS11 или слична  (Прочитана 177 пати)
0 Члена и 1 Гостин ја гледаат оваа тема.
Engineer
Нов член
*
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 9


« пратена : 10 Февруари 2017, 18:25:24 »

Купувам лемна станица ISKRA THS11 без разлика во каква состојба е понудете,или слична на неа.
Сочувана
Страници: [1]   Оди горе
  Отштампај  
 
Префрли се на: