Author Topic: Направете си мотор во домашни услови  (Read 908 times)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6242
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Одг: Направете си мотор во домашни услови
« Reply #15 on: 20.04.2017, Thursday, 16:19:06 »
Темата ке ја заклучам а покасно и ке ја избришам бидејки очигледно не чини истата..... а за еден од членовите (сега поранешен член) тие што гледале такви клипчиња се дегенерици. Сметам дека е недопусливо уличарско однесување на овој форум.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.