Страници: 1 [2]   Оди долу
  Отштампај  
Автор Тема: Направете си мотор во домашни услови  (Прочитана 365 пати)
0 Члена и 1 Гостин ја гледаат оваа тема.
DX-er
Администратор
Топ Експерт
*****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Пол: Електроничар
Порака: 8865WWW
« Одговор #15 пратена : 20 Април 2017, 15:19:06 »

Темата ке ја заклучам а покасно и ке ја избришам бидејки очигледно не чини истата..... а за еден од членовите (сега поранешен член) тие што гледале такви клипчиња се дегенерици. Сметам дека е недопусливо уличарско однесување на овој форум.
Сочувана

Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.
Страници: 1 [2]   Оди горе
  Отштампај  
 
Префрли се на: