Author Topic: АНКЕТА: Колку години е стар македонскиот форум за електроника  (Read 1276 times)

Online Devil

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 5246
 • Gender: Male
 • admin[@]elektronika-mk.net
  • Македонски форум за електроника
Првобитно е креиран од Alex и Steelheart, подоцна од фри хостинг и домејн се префрливме на платен

 
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила, куќните правила на форумов се овие правила. Почитувај ги куќните правила!

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Ајде ке напишеме една кратка историја, како почна форумов, како се одвиваа работите со текот на годините. Мислам дека ке биде интересно.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline nsu

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 1308
Кога си на дното во животот ќе дознаеш колку малку пријатели имаш

Offline bicikle

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 2891
 • Gender: Male
Нели ќе пишевте колку е стар форумов?

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Ке пишевме ама некако немаше заинтересирани да прашаат.
Точниот одговор е 10 години!
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline bicikle

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 2891
 • Gender: Male
Ете имало :) може и нешто плис да припишите... или нешто како "за нас". Барем мене ме занима. За 2 год сум утнал. Патем  колку и да е фенси фб сепак е еден од најмоќните медиуми за маркетинг... е сега да се напрљви страна за обожаватели не знам колку би било паметно, епак ќе бара човечки напори, некој да ја сердува постојано...

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Ете имало :) може и нешто плис да припишите... или нешто како "за нас". Барем мене ме занима.

Паметно, веке спремив еден текст уште тогаш кога ја отворив оваа анкета, но треба истиот да го дополниме со помош на останатите членови на администрацијата и дури потоа ке го објавиме како статија.

Патем  колку и да е фенси фб сепак е еден од најмоќните медиуми за маркетинг... е сега да се напрљви страна за обожаватели не знам колку би било паметно, епак ќе бара човечки напори, некој да ја сердува постојано...
Има таква фан страна форумот :)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.