Страници: [1]   Оди долу
  Отштампај  
Автор Тема: FaceBook група на хуманите луѓе  (Прочитана 112 пати)
0 Члена и 1 Гостин ја гледаат оваа тема.
DX-er
Администратор
Топ Експерт
*****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Пол: Електроничар
Порака: 8869WWW
« пратена : 23 Април 2017, 21:16:29 »

Ке ви претставам една група на ФБ која ми остави многу пријатен впечаток. Секоја му/и чест на чичноста која ја има креирано и за оние кои помагаат. Да напоменам дека не сум админ/модератор на таа група, немам никаков ќар за тоа што ке ги пофалам. Ке ги пофалам за тоа што луѓето се сетиле на креативен начин да бидат ХУМАНИ.

Ова е линкот па кој сака нека се зачлени, може некој од Вас ке му затреба нешто па ке побара, некој може ке сака нешто да донира.

Често пати гледам има побарувачка но и донираат облека за мали бебиња, мали деца

Код:
https://www.facebook.com/groups/1886072468291024/?fref=nf
Сочувана

Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.
Страници: [1]   Оди горе
  Отштампај  
 
Префрли се на: