Страници: [1]   Оди долу
  Отштампај  
Автор Тема: Потребни ми се наменски греачи 500W 220V  (Прочитана 199 пати)
0 Члена и 1 Гостин ја гледаат оваа тема.
Devil
Администратор
Топ Експерт
*****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Пол: Електроничар
Порака: 6577


admin[@]elektronika-mk.net


WWW
« пратена : 25 Мај 2017, 20:35:34 »

Здраво како што кажува насловот потребен ми е човек/ фирма кој би можел да ми изработи наменски греач со следниве карактеристики

500W 220V, цилиндар Ф8mm, 80cm должина, треба да грее од половина надолу.

Претходните греачи беа од инокс, така да убаво би било доколку може повторно да се направат од инокс.

Доколку познавате некој или сте во можност да изработите ваков греач слободно контактирајте ме.
Сочувана

Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила, куќните правила на форумов се овие правила. Почитувај ги куќните правила!
hogar2
Нов член
*
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 4


« Одговор #1 пратена : 26 Мај 2017, 10:26:50 »

070 920 756
Барајте го Виктор,

Поздрав.
« Последна промена: 26 Мај 2017, 13:58:29 од Devil » Сочувана
Devil
Администратор
Топ Експерт
*****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Пол: Електроничар
Порака: 6577


admin[@]elektronika-mk.net


WWW
« Одговор #2 пратена : 26 Мај 2017, 14:00:23 »

Ти благодарам за бројчето, ќе се слушнам со човекот да видам дали може да изработи вакво нешто.

Поздрав
Сочувана

Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила, куќните правила на форумов се овие правила. Почитувај ги куќните правила!
drinkh2so4
Нов член
*
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 0


« Одговор #3 пратена : 09 Јуни 2017, 09:13:05 »

Во Ѓорче има една фирма се вика Огнокомерц. Прават по нарачка секакви греачи. Мене ми направија еден плочест греач според оригиналот, подобро од оригиналот испадна.

Барај ги на 070 333 593.
Сочувана
Devil
Администратор
Топ Експерт
*****
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Пол: Електроничар
Порака: 6577


admin[@]elektronika-mk.net


WWW
« Одговор #4 пратена : 09 Јуни 2017, 09:26:20 »

Фала за информацијата ќе ги барам и нив да ми понудат нешто
Сочувана

Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила, куќните правила на форумов се овие правила. Почитувај ги куќните правила!
Страници: [1]   Оди горе
  Отштампај  
 
Префрли се на: