Страници: [1]   Оди долу
  Отштампај  
Автор Тема: Купувам два серво мотори  (Прочитана 80 пати)
0 Члена и 1 Гостин ја гледаат оваа тема.
StefanJapanac
Стручњак
***
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 152


« пратена : 07 Јули 2017, 04:51:32 »

Добар ден,
Како што пишува насловот барам две серво моторчиња за проект, 0-180 степени, ротациска јачина доволно е 2-3 килограми по цм.

Работам на проект а неможам да најдам соодветни по продавнициве.

071338640
slobodanovski.stefan@gmail.com
Сочувана
Страници: [1]   Оди горе
  Отштампај  
 
Префрли се на: