Страници: [1]   Оди долу
  Отштампај  
Автор Тема: ТВ предавател  (Прочитана 1095 пати)
0 Члена и 1 Гостин ја гледаат оваа тема.
angel85mk
Нов член
*
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 3


« пратена : 06 Јануари 2010, 20:29:15 »

Барам да купам видео предавател "аматерски" со мал домет,или од некаде да купам доколку знае некој каде се продават такви работи?
« Последна промена: 14 Јануари 2010, 14:09:54 од BorceBT » Сочувана
Страници: [1]   Оди горе
  Отштампај  
 
Префрли се на: