Страници: [1]   Оди долу
  Отштампај  
Автор Тема: Продавам две граверки  (Прочитана 96 пати)
0 Члена и 1 Гостин ја гледаат оваа тема.
MURO
Стручњак
***
Надвор од мрежа Надвор од мрежа

Порака: 134« пратена : 09 Август 2017, 23:08:38 »

Продавам две малку користени граверки  PROXON и Iskra ERO.. Користени се само за мали корекции на печатени плочки (куси врски при штампање и сл.)  Проксонот 1300 ден. Искрата 1500.
Сочувана
Страници: [1]   Оди горе
  Отштампај  
 
Префрли се на: