Author Topic: Избришан профил како да се врати  (Read 126 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bicikle

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 2708
 • Gender: Male
Го избришав профилот од кај што бев логиран ( не знам како ми дозволи системот) и сега не знам како да го вратам. Некое чаре како да го вратам?
Или да направам друг јузер со ист sin број?
« Last Edit: 08.10.2017, 20:31:34 by GigaWatt »

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6790
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Bidejki sum logiran od drug profil, ne mozam ni saat da smenam, ne pa kejbord, zatoa pisuvam latinica :(
Znaci go izgrisav progilot od koj bev logiran, i sega ne mozam da go vratam. Nekoe care kako da se logiram kako admin ili kako da go vratam izbrisaniot usser ?

Каков профил ? Ти си логиран со твојот акаунт. Нема тука профили. Како админ не можеш да се логираш :) Не ти го разбирам постот.
Појасни малце.
« Last Edit: 08.10.2017, 01:58:51 by Toma »
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline krema

 • Стручњак
 • ***
 • Posts: 131
Вероватно станува збор за профил на оперативниот ситем.
« Last Edit: 08.10.2017, 01:59:17 by Toma »

Offline bicikle

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 2708
 • Gender: Male
Да да на win 7... или да се логирам како админ...?
После ќе средува писмо, ми чадит главата :)
« Last Edit: 08.10.2017, 01:59:44 by Toma »

Offline dr-mr

 • Стручњак
 • ***
 • Posts: 316
 • Gender: Male
Ако ти е вклучен System restore  врати се на последниот сниме restore point,  тоа би требало да го врати избришаниот акаунт
« Last Edit: 08.10.2017, 02:00:05 by Toma »
Сепак се ВРТИ !!!

Offline bicikle

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 2708
 • Gender: Male
Ех фала ти многу, ти должам пиво, го вратив со ресторето, среќа имаше некој поинт безвеза од пред 5-6 дена :)
Фала админ на корекција :)