Author Topic: Смешни слики  (Read 148524 times)

Offline BorceBT

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 1824
 • Gender: Male
  • www.trajkovski.net
Одг: Смешни слики
« Reply #30 on: 19.04.2010, Monday, 18:50:57 »
А ова?

« Last Edit: 18.08.2013, Sunday, 17:57:02 by GigaWatt »
Никогаш неможеш да знаеш се, но секогаш можеш да знаеш повеќе.

Offline GigaWatt

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 10856
 • Gender: Male
 • Не фалширам
Одг: Смешни слики
« Reply #31 on: 19.04.2010, Monday, 18:57:24 »
хахахаахахах :D :D :D, знам, ја имам видео и претходно... :D :D :D
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Одг: Смешни слики
« Reply #32 on: 19.04.2010, Monday, 19:00:51 »
Чекај црвенот е женско а зелените машки хахахахахахах.
Уствари жолтото што е?
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline GigaWatt

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 10856
 • Gender: Male
 • Не фалширам
Одг: Смешни слики
« Reply #33 on: 19.04.2010, Monday, 19:18:43 »
Чекај црвенот е женско а зелените машки хахахахахахах.
Уствари жолтото што е?

абе јас мислам нема ред, овие изглеа холанѓани се... хахахахахаха ;D ;D ;D
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Bojan

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 3213
 • Gender: Male
 • Turn it ON and keep it ON
Одг: Смешни слики
« Reply #34 on: 19.04.2010, Monday, 21:13:49 »
хахахаха....зашто баш холанѓани бе??? иначе...што се нема да ти направи човек бе...
Теоријата е ,кога се знае се,а ништо не функционира.Праксата е кога се функционира ,а не се знае зошто.Ние во Македонија успешно ја спојуваме теоријата и праксата ,при што ништо не функционира и никој не знае зошто!!!
(позајмено од batka)

Offline MAKEDONIA

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 1257
 • Gender: Male
 • Da bides idiot e najtesko,konkurencijata e silna
Одг: Смешни слики
« Reply #35 on: 19.04.2010, Monday, 22:23:38 »
dvete odozdola se zenski elektronicarki na obuka za kratok spoj
so ucestvo bez ziranti
 kes is king
ako nema kes moze i struja mislam vo natura

Offline Devil

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 5246
 • Gender: Male
 • admin[@]elektronika-mk.net
  • Македонски форум за електроника
Одг: Смешни слики
« Reply #36 on: 19.04.2010, Monday, 22:25:28 »
dvete odozdola se zenski elektronicarki na obuka za kratok spoj
so ucestvo bez ziranti
 kes is king
ako nema kes moze i struja mislam vo natura
хахахахахахаха

сликите се нема шо хехе
Jас не сум себичен, помагам. Помагај и ти !

Секоја куќа си има свои куќни правила, куќните правила на форумов се овие правила. Почитувај ги куќните правила!

Offline GigaWatt

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 10856
 • Gender: Male
 • Не фалширам
Одг: Смешни слики
« Reply #37 on: 19.04.2010, Monday, 22:49:12 »
хахахаха....зашто баш холанѓани бе??? иначе...што се нема да ти направи човек бе...

холандија, земјата во која беше прва во секс револуцијата... ;)

dvete odozdola se zenski elektronicarki na obuka za kratok spoj
so ucestvo bez ziranti
 kes is king
ako nema kes moze i struja mislam vo natura

абе и јас така сакам да плаќам, ама инкасаторката... она е друга прича... хахахахахаха ;D ;D ;D
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline MAKEDONIA

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 1257
 • Gender: Male
 • Da bides idiot e najtesko,konkurencijata e silna
Одг: Смешни слики
« Reply #38 on: 19.04.2010, Monday, 22:53:25 »
eeeee zavisi kakvo broilo imas
na niv ne im treba tie kradat struja
samo neznam dali svetat od radost

Offline GigaWatt

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 10856
 • Gender: Male
 • Не фалширам
Одг: Смешни слики
« Reply #39 on: 19.04.2010, Monday, 23:08:25 »
eeeee zavisi kakvo broilo imas
na niv ne im treba tie kradat struja
samo neznam dali svetat od radost

хахахахаахах :D :D :D... може и светат, ама пошо дење идат да наплаќаат, не се познава, треба ноќе да доаѓаат, и тоа некаде 2, 3 сабајле, да не видат комшиите, и они да не сакаат така да плаќаат... хахахахахах :D :D :D
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline MAKEDONIA

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 1257
 • Gender: Male
 • Da bides idiot e najtesko,konkurencijata e silna
Одг: Смешни слики
« Reply #40 on: 19.04.2010, Monday, 23:30:17 »
aaa ti kako star matematicar sakas da vadis koren od niv  nasabajle
samo da ne bide kako onoj
go cuvav da ne go istupam vrvot, ama mi se isusi do koren

Offline GigaWatt

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 10856
 • Gender: Male
 • Не фалширам
Одг: Смешни слики
« Reply #41 on: 19.04.2010, Monday, 23:47:06 »
aaa ti kako star matematicar sakas da vadis koren od niv  nasabajle
samo da ne bide kako onoj
go cuvav da ne go istupam vrvot, ama mi se isusi do koren

хахахахаахах :D :D :D... и да го иступам, има кој пак да го наостри ;) :D :D :D
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline MAKEDONIA

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 1257
 • Gender: Male
 • Da bides idiot e najtesko,konkurencijata e silna
Одг: Смешни слики
« Reply #42 on: 20.04.2010, Tuesday, 12:59:04 »
toa e visok stepen na polezno dejstvo za partnerot em go tupi em go ostri

Offline GigaWatt

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 10856
 • Gender: Male
 • Не фалширам
Одг: Смешни слики
« Reply #43 on: 20.04.2010, Tuesday, 15:38:24 »
toa e visok stepen na polezno dejstvo za partnerot em go tupi em go ostri

хахахахаах ;D ;D ;D... верувај, повисок амин... ;D ;D ;D

а сега малку слики... ;D« Last Edit: 18.08.2013, Sunday, 17:59:19 by GigaWatt »
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Одг: Смешни слики
« Reply #44 on: 20.04.2010, Tuesday, 21:16:34 »
"Јаки склопови"

Ако некој сака да го направи тоа еве му шема:

Code: [Select]
http://www.qsl.net/dk7zb/Trap/toroidal_traps.htm
« Last Edit: 18.08.2013, Sunday, 18:02:45 by GigaWatt »
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.