Author Topic: Списание - Радио аматер бр:2  (Read 825 times)

Offline DX-er

  • Администратор
  • Топ Експерт
  • *****
  • Posts: 6242
  • Gender: Male
    • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Списание - Радио аматер бр:2
« on: 30.11.2010, Tuesday, 12:15:21 »
link:

Code: [Select]
http://rapidshare.com/files/434049170/Radio-amater_2_2010.pdf
mirror:

Code: [Select]
http://www.box.net/shared/tz8al6urem
« Last Edit: 30.11.2010, Tuesday, 15:09:55 by GigaWatt »
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.