Author Topic: Музички спотови од 80ти и 90тите години кои беа големи хитови а и сеуште се  (Read 6942 times)

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
« Last Edit: 05.02.2011, Saturday, 20:41:40 by GigaWatt »
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Online LordZi

 • Глобален Модератор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 2739
 • Gender: Male
 • I'm gonna live forever or die trying...
  • LightCraft Studio
Heaven 17 - Temptation
 Еве што ми беше рингтон едно време ;D  Heaven 17 - Temptation
People who talk behind my back are in good position to kiss my ass!!!

"You may live to see man-made horrors beyond your comprehension." - Tesla

If animals had a religion, humans would be the devil.

LightCraft Studio

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline ShAdOw

 • Глобален Модератор
 • Експерт
 • *****
 • Posts: 882
 • Gender: Male
 • shadow@elektronika-mk.net
  • Македонски форум за електроника
Ајде и јас да се приклучам на оваа интересна тема чиј подржувач бев и јас ;). Еве за почеток некој хит од мене и како прв ќе го ставам оној за кој мислам дека е еден од најдобрите хитови на сите времиња :).

Europe - The Final Countdown

Queen - We are the champions, live

Modern Talking - Brother Louie

Modern Talking - Cheri Cheri Lady

Bon Jovi - Runaway

Bon Jovi - Bed Of Roses

Bon Jovi - Livin' On A Prayer
« Last Edit: 05.02.2011, Saturday, 20:39:19 by ShAdOw »
Јас со моето знаење несебично помагам на другите на кои им е потребна помош. Кога ќе дојдеш да читаш на форумот не дреми и не биди скржав помогни! Нема ништо лошо да ти се случи ако споделиш знаење со некој друг.

Offline cekaj

 • Стручњак
 • ***
 • Posts: 276
 • Gender: Male
 • Електроничар за занимација
„Електрониката да беше лесна, сите ќе беа електроничари..“


Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline ShAdOw

 • Глобален Модератор
 • Експерт
 • *****
 • Posts: 882
 • Gender: Male
 • shadow@elektronika-mk.net
  • Македонски форум за електроника
Еве нешто што стварно беше голем хит во 90тите, а и сега сеуште е :).

Snap! ~ Rhythm Is A Dancer
Јас со моето знаење несебично помагам на другите на кои им е потребна помош. Кога ќе дојдеш да читаш на форумот не дреми и не биди скржав помогни! Нема ништо лошо да ти се случи ако споделиш знаење со некој друг.

Offline donis92

 • Експерт
 • ****
 • Posts: 512
 • Gender: Male
браво дечки ми се свиѓа темава  :) :) :) ги обожавам песните од 70-80-90's  :) :) :)
d.t

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
« Last Edit: 02.11.2011, Wednesday, 01:16:06 by DX-er »
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline inmate1807

 • Нов член
 • *
 • Posts: 22
 • Gender: Male
  • forumest
Конечно и во Македонија. Респект за Аволон продукција...
http://www.youtube.com/watch?v=VCD4rtcOgHE&feature=related

Споено мислење: 04.07.2012, Wednesday, 03:20:59
http://www.youtube.com/watch?v=_Kb8GPSzt5c
« Last Edit: 04.07.2012, Wednesday, 03:20:59 by inmate1807 »

Offline inmate1807

 • Нов член
 • *
 • Posts: 22
 • Gender: Male
  • forumest
Earth, wind and fire "September" 1978 --- Временска Машина - Нокаут
http://www.youtube.com/watch?v=rVNOUSaQWMY&feature=related