Author Topic: НЛО од стиропор  (Read 811 times)

Offline batka

 • Глобален Модератор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 9363
 • оптимист до крај!
НЛО од стиропор
« on: 19.02.2011, Saturday, 20:43:00 »
Интересна идеја,ако тепате време - направете го - стварно лета!! :D :D :D
Понекогаш неуспехот е голем напредок,особено ако сте ја уочиле причината за вашиот неуспех.Успех е ако направената грешка никогаш повеке не ја повторите,..Немој да помислуваш никогаш дека се знаеш- секогаш ке се најде некој да те подучи.За жал,во Македонија има премногу приврзаници на Марфи.

Offline bicikle

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 2891
 • Gender: Male
Одг: НЛО од стиропор
« Reply #1 on: 19.02.2011, Saturday, 20:50:02 »
тебаше порано да го стајш проектов да го пуштиме на  в калде денеска :)

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Одг: НЛО од стиропор
« Reply #2 on: 19.02.2011, Saturday, 20:51:09 »
Ова би го направил веднаш штом имам стиропор
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Online LordZi

 • Глобален Модератор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 2739
 • Gender: Male
 • I'm gonna live forever or die trying...
  • LightCraft Studio
Одг: НЛО од стиропор
« Reply #3 on: 19.02.2011, Saturday, 21:34:50 »
Хаха, ова ми личи на ентерпрајз бета верзија... ;D ;D ;D
People who talk behind my back are in good position to kiss my ass!!!

"You may live to see man-made horrors beyond your comprehension." - Tesla

If animals had a religion, humans would be the devil.

LightCraft Studio