Author Topic: Делови и уреди кои сакам да ги подарам или трампам  (Read 14446 times)

Offline GigaWatt

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 10783
 • Gender: Male
 • Не фалширам
Ваша работа е како ќе се договорите, моја е да ви ги дадам. Побарајте уште некој.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Malecko

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 3063
 • Gender: Male
ај вака заедно ке идеме кај GW, бар одеднаш. Да не излегува два пати за двајцата, ОК?
Ок де,договорено јас и ти одиме,е сега уште некој да најдеме е работава
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6236
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)

Ги подарувам овие трафа на еден човек, заинтересираниот нека се пише на темата

Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline Malecko

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 3063
 • Gender: Male

Ги подарувам овие трафа на еден човек, заинтересираниот нека се пише на темата


Хаха кај ме погоди DX-er баш ми требаше едно вакво за инвертерот ;D,али инатот не ми дава да земам,бидејќи се договорив веќе... ;D
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6236
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Ке ти ги дадам сите за резерва, да не го рокнеш едното па да имаш уште 2 хаха
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline Malecko

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 3063
 • Gender: Male
Ке ти ги дадам сите за резерва, да не го рокнеш едното па да имаш уште 2 хаха
Иначе тоа малото не врши работа :D,ама како што пишав не ги зимам ;D
« Last Edit: 01.04.2011, Friday, 04:38:45 by DX-er »
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6236
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Него ова со деловите да не е првоаприлска шега ;D ;D ;D се шалам знам дека не е.
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline Malecko

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 3063
 • Gender: Male
Него ова со деловите да не е првоаприлска шега ;D ;D ;D се шалам знам дека не е.
Хахаха не верувам,ваљда гига не е до толку „издуван“ па да рече ахахахах,џабе се напаливте хахах,априлили ништо не ви давам,мои се хахах  :D :D :D :D
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline daniel spasovski

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 1331
 • Gender: Male
Колеги ја сум заинтересиран за тие лискуните и за некој грец ...  :-[ Ке може и јас со вас да делам : Mаlecko и Dx-er  :-[ ??

Offline SKOLS

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 2761
 • Gender: Male
дали може тие двете мали вентилаторчиња и едно моторче?
Ама јас тогаш да чекам други двајца.
« Last Edit: 01.04.2011, Friday, 09:49:54 by SKOLS »

Offline GigaWatt

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 10783
 • Gender: Male
 • Не фалширам
дали може тие двете мали вентилаторчиња и едно моторче?
Ама јас тогаш да чекам други двајца.

Обележи на сликите што сакаш. Треба да ги гледам сликите и да видам што точно сакаш :S. Има доста малечки моторчиња од CD/DVD-ROM-ови.

Колеги ја сум заинтересиран за тие лискуните и за некој грец ...  :-[ Ке може и јас со вас да делам : Mаlecko и Dx-er  :-[ ??

Договори се со нив.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline LordZi

 • Глобален Модератор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 2727
 • Gender: Male
 • I'm gonna live forever or die trying...
  • LightCraft Studio
Друже, ај ако има чувај едно-две моторчиња, ама што поминијатурни, ми требаат за една идеја ;)
People who talk behind my back are in good position to kiss my ass!!!

"You may live to see man-made horrors beyond your comprehension." - Tesla

LightCraft Studio

Offline GigaWatt

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 10783
 • Gender: Male
 • Не фалширам
Друже, ај ако има чувај едно-две моторчиња, ама што поминијатурни, ми требаат за една идеја ;)

Важи, нема проблем ;). Три моторчиња се за тебе.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline SKOLS

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 2761
 • Gender: Male
само вентилаторчињата ќе ги земам.Еве слика да видиш.тие најлево двете мали што се
http://img204.imageshack.us/i/sdc10835e.jpg/

Offline GigaWatt

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 10783
 • Gender: Male
 • Не фалширам
само вентилаторчињата ќе ги земам.Еве слика да видиш.тие најлево двете мали што се
http://img204.imageshack.us/i/sdc10835e.jpg/

Договорено, одвоени се за тебе, само договори се со кого ќе си ги земаш.
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."