Author Topic: Еве што има во Boom TV  (Read 1576 times)

Offline Malecko

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 3063
 • Gender: Male
Еве што има во Boom TV
« on: 13.02.2012, Monday, 00:24:27 »
Еве што има (и нема ;D) внатре во Boom TV
Сликите може да ги симнете тука ;D

ЕДИТ: Ако ме дознаат од One ќе ме скршат хахахах :D :D ;D
« Last Edit: 13.02.2012, Monday, 00:31:42 by Malecko »
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline GigaWatt

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 10858
 • Gender: Male
 • Не фалширам
Одг: Еве што има во Boom TV
« Reply #1 on: 13.02.2012, Monday, 01:00:51 »
Намерно се изгребани декодерите и мемориите од горната страна, за да не можеш да дознаеш кои се, паметно ;).
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

"This is really a generic concept about human thinking - when faced with large tasks we're naturally inclined to try to break them down into a bunch of smaller tasks that together make up the whole."

"Newton's third law: The only way humans have ever figured out of getting somewhere is to leave something behind."

Offline Malecko

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 3063
 • Gender: Male
Одг: Еве што има во Boom TV
« Reply #2 on: 13.02.2012, Monday, 01:05:13 »
Неможев да го извадам ладилникот врз тој другиот интегралец,нешто како залепен беше,како со леплива термо паста :D.Само шупло е,кај тоа црниот плексиглас треба да има 4 дисплеи саат што покажуваат ама ги баталиле,поефтино да дојде :D
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Одг: Еве што има во Boom TV
« Reply #3 on: 13.02.2012, Monday, 12:34:51 »
Браво ЦАРЕ за сликите!
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline tefe_negro

 • Ентузијаст
 • **
 • Posts: 65
 • Gender: Male
Одг: Еве што има во Boom TV
« Reply #4 on: 13.02.2012, Monday, 14:39:08 »
е кај се сликите ?

Offline donis92

 • Експерт
 • ****
 • Posts: 512
 • Gender: Male
Одг: Еве што има во Boom TV
« Reply #5 on: 13.02.2012, Monday, 14:48:04 »
горе во првиот пост одма до  ;D кај што пишува тука!
d.t

Offline Pance24

 • Стручњак
 • ***
 • Posts: 102
Одг: Еве што има во Boom TV
« Reply #6 on: 13.02.2012, Monday, 14:57:43 »
горе во првиот пост одма до  ;D кај што пишува тука!
Не му е само едно  ;D ;D