Author Topic: Прекинувач со далечинско од ТВ  (Read 4959 times)

Offline DX-er

 • Администратор
 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 6242
 • Gender: Male
  • Докажи дека си човек и речи стоп за убиствата на бебиња! Ако не си човек, требало и тебе да те абортираат :)
Одг: Прекинувач со далечинско од ТВ
« Reply #45 on: 20.02.2012, Monday, 20:37:03 »
колото е од Тексас инструмент, кај нас се е кинеско, нема друго... едино е марка
Чувството кога некој ограничен со размислувањето ке зборува за двојни аршини/мерки/правила... бљак...

кликни тука за инфо околу форумот.

Offline Malecko

 • Топ Експерт
 • *****
 • Posts: 3063
 • Gender: Male
Одг: Прекинувач со далечинско од ТВ
« Reply #46 on: 20.02.2012, Monday, 20:40:20 »
Верувај и тие ги ископираа веќе...Ако ти личи по знакот дека е од TI,пак е кинеско,знам јас сега земав едно друго LM коло,на километар се гледа дека е кинеско :D
If you're good at something, never do it for free... -Joker

Offline najdo

 • Стручњак
 • ***
 • Posts: 407
 • Gender: Male
Одг: Прекинувач со далечинско од ТВ
« Reply #47 on: 23.11.2016, Wednesday, 19:15:13 »
Исто и кајмене така некогаш само уклучва и исклучва по неколку секунди, иначе без филтри и сл работи домет до 29метри има и работи склопчето.